SAMSUNG AR18 TXHZAWK NEU/XEU • MILD
-10%
, ,

SAMSUNG AR18 TXHZAWK NEU/XEU

SAMSUNG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007094

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

52.199,00 ден 57.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд SAMSUNG
Димензии на надворешна единица 63,8cm Х 88cm Х 31cm
Димензии на внатрешна единица 30cm Х 105,5cm Х 21,5cm
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на ладење A+
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 51dB
Препорачана површина до 50m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да