ROWENTA TN1606F0 • MILD
, ,

ROWENTA TN1606F0

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011113

Не е водоотпорна
4 чешели
Статична

1.599,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Должини за подстрижување 0-14mm