ROWENTA TN1600FO • MILD
, ,

ROWENTA TN1600FO

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003851

Не е водоотпорна
4 чешели
Статична

1.790,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Должини за подстрижување 0-14mm