ROWENTA TN 3651 F0 • MILD
, ,

ROWENTA TN 3651 F0

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008341

Водоотпорен
Нема потреба од подмачкување
Бежичен: батерии АА
Минимална должина:0.5mm
Висока прецизност:3mm

1.899,00 ден

На Залиха!