ROWENTA RR 8277 WH • MILD
, ,

ROWENTA RR 8277 WH

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012237

HEPPA филтер
Батерија Lithium ion
3 сензори за скали
Wall Follow – за чистење по должината на ѕидовите и аглите
Истовремено вшмукува и брише

20.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Број на начини на работа 3
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Време на работење со едно полнење на батеријата 150min
Капацитет на прашина 0,4L
Моќност 800W
Време на полнење 4-5 часа
Регулатор за моќност ДА
Тип на Филтер HEPPA