-12%
, ,

Rowenta RH6545WH

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

8.199,00 ден 9.299,00 ден

На Залиха!

Рачна правосмукалка
Боја Црна
Безжична
Собирање на прашина во сад
Капацитет на садот 0
65л
Филтер што се мие
2 брзини
Мултифункционална четка со LED осветлување
Батерија Li-Ion
14.4V
Користење 30 мин
полнење 5ч