ROWENTA CV7825F0 • MILD
, ,

ROWENTA CV7825F0

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006482

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

2.199,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Моќност 2100W
Брзини 2
Нивоа на температури 3