ROWENTA CV1510F0 • MILD
, ,

ROWENTA CV1510F0

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91820

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

949,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Моќност 1400W
Брзини 2
Нивоа на температури 2