ROWENTA CV 4721 FO • MILD
, ,

ROWENTA CV 4721 FO

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92704

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

2.399,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Моќност 2200W
Брзини 2
Нивоа на температури 3