ROWENTA CV 3820 FO • MILD
, ,

ROWENTA CV 3820 FO

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92700

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

1.899,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Моќност 2300W
Брзини 2/td>
Нивоа на температури 3
Должина на кабел 1,8m