Rowenta CF7830F0 • MILD
, ,

Rowenta CF7830F0

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91822

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

3.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Дијаметар 38mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да