Четка за коса ROWENTA CF7825FO • MILD
, ,

Четка за коса ROWENTA CF7825FO

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006200

Четка за исправување
Статична
Kабел од 360 степени

3.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Rowenta CF7825F0
Четка за коса
Бела боја
моќност 1200W
Статична
3 додатоци
четка 38мм
четка за исправување
концентратор
2 температури
ладен воздух
кабел 1.8м

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Моќност 1200W
Должина на четка 3,8cm
Додатоци 3
Нивоа на температури 2