Фигаро за коса ROWENTA CF2132 • MILD
, ,

Фигаро за коса ROWENTA CF2132

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91996

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

999,00 ден

На Залиха!

Цврсти и совршени локни
СИЛНИ И СОВРШЕНИ КАЛКУНИ

Виткачот за коса Rowenta обезбедува силни и живи локни, со дијаметар на виткање од 16 mm, што дава совршени резултати и со керамичка обвивка за беспрекорен изглед. Различни карактеристики кои се обединети во еден уред со фантастични способности за виткање на косата.


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Дијаметар 16mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да