ROWENTA CF2110 • MILD
, ,

ROWENTA CF2110

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91988

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

1.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Дијаметар 38mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да