REMTA 3L • MILD
, ,

REMTA 3L

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92015

Моќност: 2500W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Отстранлив греач
Отстранлив сад

4.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд REMTA
Моќност 2500W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа 3
Капацитет 3l
Заштита од прегревање Да