REMINGTON NE 3150 • MILD
, ,

REMINGTON NE 3150

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008337

Водоотпорен
Нема потреба од подмачкување
Бежичен: батерии АА

999,00 ден

На Залиха!