REMINGTON MB4122 • MILD
, ,

REMINGTON MB4122

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92215

Заштита од прегравање
Сечила од не рѓосувачки челик
Безжина машинка и тример 2 во 1

1.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд REMINGTON
Моќност 15W
Нивоа на скратување 1,5-9mm/td>
Напојување 2xAAA батерии