REMINGTON HC5150 • MILD
, ,

REMINGTON HC5150

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92212

Водоотпорен
Бежичен: се полни со адаптер
Ножеви од нерѓосувачки челик
Должини за подстрижување од 3mm до 7mm
Напојување: 2х ‎AAA батерии

1.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд REMINGTON
Статус на батерија Да
Времетраење на едно контиунирано работење 30min