REMINGTON HC5100 • MILD
, ,

REMINGTON HC5100

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93290

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Должини за подстрижување од 1mm до 23mm
Двојно сечиво

1.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд REMINGTON
Додатоци Четка за чистење