REMINGTON D5220 • MILD
, ,

REMINGTON D5220

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92701

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух
Турбо функција

2.699,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд REMINGTON
Моќност 2400W
Брзини 2
Нивоа на температури 3