REMINGTON D3080 • MILD
, ,

REMINGTON D3080

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91999

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Функција за ладен воздух

1.699,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд REMINGTON
Моќност 1875W
Брзини 2
Нивоа на температури 3