QUADRO DW-6030 EU • MILD
,

QUADRO DW-6030 EU

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

14.499,00 ден

На Залиха!

MАШИНА ЗА САДОВИ
КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТИ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +( E )
ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР
ВРТЛИВО КОПЧЕ
НИВО НА БУЧАВА 54 DB
БРОЈ НА ПРОГРАМИ 6
ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И СЈАЈ
БОЈА БЕЛА
ДИМЕНЗИИ: 596 X 815 X 598 MM