PHILIPS S3134/51 • MILD
, ,

PHILIPS S3134/51

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006204

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
5D Pivot & Flex глава што се движи во 5 правци
Капаче за заштита

4.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Време на полнење 1 час
Самоостречки сечива Да
Време на контиунирано работење 60 минути