, ,

PHILIPS ONE BLADE QP 6530/15

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008334

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Број на нивоа: 12
Двојно сечиво

4.999,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Должина на сечење 0,5-9mm
Време на полнење 1 час
Број на опции за должина 12
Време на контиунирано работење 90 минути