Тример PHILIPS NT1650/16 • MILD
, ,

Тример PHILIPS NT1650/16

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012250

Влажно и суво користење
Сечила од нерѓосувачки челик
Високи перформанси за целосна удобност и комфорт
1 x АА Батерии
Без опција за полнење

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тример
Скратење на влакни на нос, уво со максимална удобност
Тип на батерија:АА
Целосно се мие за лесно чистење
Сечила од нерѓосувачки челик
Сечила со високи перформанси
Влажно и суво користење