PHILIPS NT 5175/16 • MILD
, ,

PHILIPS NT 5175/16

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93114

Водоотпорен
Нема потреба од подмачкување
Број на брзини:2
Бежичен: батерии АА

1.899,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Број на пинцети 24
Брзини 2
Додатоци 4