PHILIPS MG3730/15 • MILD
, ,

PHILIPS MG3730/15

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006220

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Број на нивоа: 8
Двојно сечиво

2.599,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Должина на сечење 0,5-9mm
Време на полнење 16 час
Број на опции за должина 8
Време на контиунирано работење 60 минути