PHILIPS HR2100 • MILD
, ,

PHILIPS HR2100

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92105

Моќност: 400W
Двојни сечива
Заштита од прегревање

2.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 400W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 2
Капацитет на сад 1,5l