PHILIPS HR2041/15 • MILD
, ,

PHILIPS HR2041/15

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012345

Моќност: 450W
Гумена подлога за поголема стабилност

2.799,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Број на брзини 2
Моќност 450W
Број на метални перки 4 броја
Капацитет на садот 1L
Начин на контрола Механички