PHILIPS GC3584 • MILD
,

PHILIPS GC3584

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92038

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

4.699,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 2200W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 1,2l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 2m