PHILIPS GC3582 • MILD
,

PHILIPS GC3582

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92034

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

3.990,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 2400W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,4l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 2m