PHILIPS BT3206 • MILD
, ,

PHILIPS BT3206

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92209

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Lift & Trim систем

1.849,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Должини за подстрижување 0-10mm
Време на полнење 10h
Време на контиунирано работење 45 минути