PHILIPS BRE 710/00 • MILD
-16%
, ,

PHILIPS BRE 710/00

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012247

Без жично, со можност за полнење
Додатоци: Четка за чистење
Глава која може да се мие

5.699,00 ден 6.799,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Број на подесувања за интензитет 2
Број на дискови 32