PHILIPS BHS 510/00 • MILD
, ,

PHILIPS BHS 510/00

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011105

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
LED дисплеј овозможува прецизна контрола на температурата
Технологија ThermoShield

3.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Температурни нивоа 12 (120-230oC)
Ширина на плочки 2,5cm
Тип на плочките на пеглата Керамички
Должина на плочките на пеглата 10,5cm