PHILIPS BHD004/00 • MILD
, ,

PHILIPS BHD004/00

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91758

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

1.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 1800W
Брзини 2
Нивоа на температури 3