PHILIPS BHD 302/30 • MILD
, ,

PHILIPS BHD 302/30

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006476

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

1.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 1600W
Брзини 3
Нивоа на температури 3