PHILIPS 242V8A • MILD
, ,

PHILIPS 242V8A

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007485

Приклучоци: VGA, HDMI, Display Port 1.2, излез за слушалки

7.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Максимална резолуција 1920×1080 @ 75Hz
Број на пиксели 93 PPI
Ниво на контраст 1000:1
Ниво на осветленост 250cd/m2