North Edge Healthcare Watch F60 Red • MILD
, ,

North Edge Healthcare Watch F60 Red

NORTH EDGE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010616

Команди на допир
Димензии на производот: 26×3,8x1cm
Тежина: 25gr

2.199,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд North Edge
Дисплеј 1,7″ IPS 240×280
Опции Повици и СМС, модови за спорт, ниво на крвен притисок, опција за спиење, ниво на отчукување на срце
Подржан оперативен систем Android 5.1, iOS 9.0+
Батерија 200mAh, време на располагање 240h
Ниво на водоотпорност IP68
Додатоци Bluetooth 5.0, G-Sensor, вибрации, топлиснски сензор