North Edge Healthcare NL03 • MILD
, ,

North Edge Healthcare NL03

NORTH EDGE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010618

Команди на допир
Димензии на производот: 4,62×1,1cm
Тежина: 34gr

2.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд NORTH EDGE
Дисплеј 1,28″ LCD 240x240px
Опции Повици и СМС, модови за спорт, ниво на количина на конзумирана течност, опција за спиење, ниво на отчукување на срце
Подржан оперативен систем Android 5.1, iOS 9.0+
Батерија 180mAh, време на располагање 150h
Ниво на водоотпорност IP67
Додатоци Bluetooth 5.0, G-Sensor,