NEXT PUNTO PLUS • MILD
, ,

NEXT PUNTO PLUS

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92200

HDMI приклучок, Приклучок за антена
Капацитет на програми: 8000
Фрекфенција: 594MhZ

4.400,00 ден

На Залиха!

Спореди