MS ENERGY M10 • MILD
,

MS ENERGY M10

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014422

Максимална дозволена тежина:120 kg
Макс. брзина:25 km/h Тркала:8.5″
Опсег:22-28 km Време на полнење:5-6 h
Мотор:350W Батерија:36V, 7.5Ah

25.999,00 ден

На Залиха!

Материјал:алуминиум

Тркала:8.5″
Носивост:120 kg
Макс. брзина:25 km/h
Опсег:22-28 km
Мотор:350W
Макс. моќност:540W
Батерија:36V, 7.5Ah
Макс. нагиб на искачување:15°
Кочници:Задна диск кочница + предна електрична кочница
Максимална дозволена тежина:14 kg
Време на полнење:5-6 h
Полнење на батеријата и при употреба на тротинетот
Се склопува
Суспензија:задна
Светла:предни и задни, светло за кочење
Димензии:1130 x 550 x 1140 mm
Поврзување преку апликација за Android и IOS
LED дисплеј

Шифра: 1014422 Категорија: ,