MIKADO MD-814KP Black • MILD
, ,

MIKADO MD-814KP Black

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007312

Кабел за напојување, Жичен Микрофон

2.299,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд MIKADO
Димензии 55x36x36cm
Моќност 40W
RMS Моќност 15W
Батерија 1200 mAh