Mikado MD-5BT X-Life 5W • MILD
, ,

Mikado MD-5BT X-Life 5W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007313

Кабел за напојување, Бежиченичен Микрофон

999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MIKADO
Моќност 15W
RMS Моќност 5W
Батерија 1200 mAh