, ,

Греалка LUXELL LX 2831 M

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92356

Вертикалена Кварцна Греалка
Термостат за автоматско исклучвање

1.600,00 ден

На Залиха!

Спореди

Вертикалена Кварцна Греалка
Термостат за автоматско исклучвање


Техничка Спецификација

Бренд LUXELL
Моќност 1800W
Заштита Метална мрежа за заштита
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 24m2