LIAL TSZ-29 21S • MILD
-49%
,

LIAL TSZ-29 21S

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010689

РАМ: 29″
Специјално заоблени профили, скриени кабли
Менувач: SHIMANO ST-EF41
Кочница: Alloy Mechanical Disc
Профил на гума: WANDA

13.800,00 ден 26.999,00 ден

На Залиха!