LIAL M24-29 • MILD
-17%
,

LIAL M24-29

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010692

РАМ: 29″
Специјално заоблени профили, скриени кабли
Менувач: SHIMANO ST-EF41
Кочница: Alloy Mechanical Disc
Профил на гума: CST 29″*2.1″

16.500,00 ден 19.999,00 ден

На Залиха!