LIAL CY-16 GA • MILD
-14%
,

LIAL CY-16 GA

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92933

РАМ: 16″
Специјално заоблени профили, скриени кабли
Менувач: /
Кочница: Стандардна на сајли
Профил на гума: /
Помошни тркала

4.300,00 ден 5.000,00 ден

На Залиха!

Спореди