LIAL 16 YHS • MILD
-28%
,

LIAL 16 YHS

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92930

РАМ: 20″
Специјално заоблени профили, скриени кабли
Менувач: /
Кочница: Стандардна на сајли
Профил на гума: /

4.200,00 ден 5.800,00 ден

На Залиха!

Спореди