LG F4WV309S6TE • MILD
-13%
, ,

LG F4WV309S6TE

LG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012899

Енергетска класа:B
Капацитет:9kg
Вртежи:1400 врт./min
Програми:16
Димензии:85x60x56,5cm

33.999,00 ден 38.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд LG
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 56,5cm
Енгергетска Класа B/td>
Вртежи 1400 врт./min
Програми 14
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 73dB