LG 55 UQ 70003 LB • MILD
, ,

LG 55 UQ 70003 LB

LG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012612

Димензии: 73,9×25,1,3×5,2cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 55″
webOS Smart TV
LG ThinQ AI
Airplay2* & Homekit*
LG ThinQ AI

34.999,00 ден

На Залиха!

brands

LG

Техничка Спецификација

Бренд LG
Дијагонала 50″
Резолуција 3840 x 2160 (ULTRA HD 4K)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 73,9×25,1×5,2cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x2, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2